خبرنامه پيامكىشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!

تصاویر تصادفی

عضویت در خبرنامه

بازدید کننده گرامی برای اطلاع از برنامه های نقالی شاهو صالحی از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

جستجو در سایت

اخبار جدید


به سايت رسمى شاهو صالحى نقال داستانهاى ملى و حماسى ايران خوش آمديد.شاهو صالحى شاگرد زنده ياد مرشد ولى اله ترابى است و در زمينه نقالى مكتب تهران،نقالى مكتب كوردستان،نقالى مكتب بختيارى و نقالى مكتب خراسانى فعاليت مى كند.

آن چنان به ایران علاقه مندم که حتی تمام بهشت را با یک وجب از خاک ایران عوض نمی کنم.
جهت اطلاع از برنامه های نقالی شاهو از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.لازم به ذكر است كه فقط اجراهايى كه در محافل خصوصى ، ادارات و سازمانها انجام ميشود ، از طريق پيامك اطلاع رسانى نمى شود .
انتقاد تند مرشد ولي الله ترابي از مديران هنري:نقالي را رها مي کنم

مرشد ولي الله ترابي با  انتقاد از بي توجهي مسوولان از گسترش نيافتن فرهنگ شاهنامه خواني  و نقالي در جامعه ابراز نگراني کرد.
وي در گفت و گو با «آرت نا» با بيان اينکه تاکنون وعده هاي زيادي از سوي مسوولان براي توليد و تهيه آثار هنري مرتبط باشاهنامه داده شده، تصريح کرد:متاسفانه بارها از سوي  مديران مرکز هنرهاي نمايشي  و ديگر نهاد هاي هنري وعده هايي مبني بر تصويربرداري آثار من از ابتدا تاانتهاي شاهنامه به من داده شده اما من تا کنون مرد عمل اين ميدان را يافت نکردم که مردانه در اين گود قدم بردارد.
ترابي خاطر نشان کرد:بسياري از افرادي که از اين وعده ها به من و امثال من مي دهند فقط به دادن اين شعارها بسنده مي کنند در حاليکه من به تمامي اين دوستان قول مي دهم اگر کمي به رواج شاهنامه خواني و نقالي توجه بيشتري کنند ديگر از اعتياد و گرايش هاي منحرفانه بين جوانان وجود نخواهد داشت.
اين نقال برجسته در بخش ديگري از صحبت هاي خود به ديدار اخير خود با رييس جمهوري اشاره کرد و گفت:در ديداري که به صورت حضوري با آقاي احمدي نژاد داشتم ، از سوي ايشان بر اين  نکته تاکيد شد بايد براي اشاعه فرهنگ شاهنامه خواني و نقالي کلاس هاي آموزشي  و  فيلم هاي مختلف توليد و تهيه شود، اما متاسفانه بسياري از دوستان گويا به توصيه رييس جمهور هم نمي خواهند توجه کنند. وي ادامه داد:چند وقت پيش خانمي که چند لوح فشرده از آثارم را به همراه داشت،پيش من آمد و از من خواست تا اين لوح هاي فشرده را امضا کنم.من از او پرسيدم اين فيلم ها را از کجا تهيه کرديد؟  که در جواب من گفت از بازار دستفروشان.حال اين سوال پيش ميآيد آيا حاصل زحمات چندين ساله من را بايد از دستفروشان تهيه کرد؟آيا مسوولي پيدا نمي شود که اين آثار را به صورت کامل تدوين و گرد آوري کند؟
ترابي تصريح کرد: بيش از 72 هنرجو هستند که در جاهاي مختلف مشغول تدريس نقالي به آنها هستم،اما وقتي اين 72 نفر مي بينند که استاد آنها را کسي تحويل نمي گيرد و به زحمات چند ساله وي اهميت نمي دهند،چطور مي توانند به آينده درخشاني اميدوار باشند؟

 

ارتباط با شاهو صالحي


لطفا جهت اجرای نقالی با شماره

09213904038

تماس بگيريد

ويا به شماره پيام كوتاه ،پيامك بزنيد

********************

شماره پیام کوتاه

30004855005500

 

*****************

شماره همراه شاهو صالحی

989121953642+

*****************

شماره فكس

02189775305

***********************

morshed.shshoo@gmail.com

morshed.shahoo@yahoo.com

************************

آدرس هاى سايت

www.Shahoo-salehi.com

www.Shahoo-salehi.ir

www.naghal.com

www.naghal.ir