خبرنامه پيامكىشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!

تصاویر تصادفی

عضویت در خبرنامه

بازدید کننده گرامی برای اطلاع از برنامه های نقالی شاهو صالحی از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

جستجو در سایت

اخبار جدید


به سايت رسمى شاهو صالحى نقال داستانهاى ملى و حماسى ايران خوش آمديد.شاهو صالحى شاگرد زنده ياد مرشد ولى اله ترابى است و در زمينه نقالى مكتب تهران،نقالى مكتب كوردستان،نقالى مكتب بختيارى و نقالى مكتب خراسانى فعاليت مى كند.

آن چنان به ایران علاقه مندم که حتی تمام بهشت را با یک وجب از خاک ایران عوض نمی کنم.
جهت اطلاع از برنامه های نقالی شاهو از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.لازم به ذكر است كه فقط اجراهايى كه در محافل خصوصى ، ادارات و سازمانها انجام ميشود ، از طريق پيامك اطلاع رسانى نمى شود .
بزرگداشت فردوسی در کانادا، تقدیر از فتحعلی‌بیگی در تهران

بزرگداشت فردوسی در کانادا، تقدیر از فتحعلی‌بیگی در تهران

دبیرکل بنیاد فردوسی از برپایی هفته «شاهنامه» در کانادا در سال 2010 و نکوداشت داوود فتحعلی‌بیگی در تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، هفته فرهنگی با محوریت «شاهنامه» ششم تا دهم بهمن‌ماه سال جاری (26 تا 30 ژانویه 2010) همزمان با «هزاره شاهنامه» در شهر تورنتو کانادا برگزار می‌شود.

این هفته با همکاری اداره کل امور فرهنگی ایرانیان مقیم خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رایزنی فرهنگی ایران در کانادا برگزار می‌شود.

یاسر موحدفرد، دبیرکل بنیاد فردوسی با اعلام این خبر، یادآور شد: این برنامه اولین برنامه فرهنگی بنیاد فردوسی در سال 2010 در خارج از کشور است و بعد از آن در عید نوروز، برنامه‌ای به مناسبت «هزاره شاهنامه» در مقر یونسکو برگزار می‌شود.

او ادامه داد: این‌بار برای نخستین‌بار، هنرمندان مرتبط با «شاهنامه» در این هفته فرهنگی حضور دارند و به دنبال این هستیم که بانک اطلاعاتی از شاهنامه‌پژوهان را داشته باشیم.

دبیرکل بنیاد فردوسی از دیگر برنامه‌های بنیاد فردوسی را نکوداشت داوود فتحعلی‌بیگی به پاس یک عمر تلاش او در زمینه احیای تئاترهای ایرانی مرتبط با «شاهنامه» دانست و گفت: این نکوداشت 10 آذرماه همزمان با اجرای تئاتر «بیژن و منیژه» فتحعلی‌بیگی که برداشت آزادی از «شاهنامه» فردوسی است، ساعت 18 در تالار سنگلج برگزار می‌شود.

 

ارتباط با شاهو صالحي


لطفا جهت اجرای نقالی با شماره

09213904038

تماس بگيريد

ويا به شماره پيام كوتاه ،پيامك بزنيد

********************

شماره پیام کوتاه

30004855005500

 

*****************

شماره همراه شاهو صالحی

989121953642+

*****************

شماره فكس

02189775305

***********************

morshed.shshoo@gmail.com

morshed.shahoo@yahoo.com

************************

آدرس هاى سايت

www.Shahoo-salehi.com

www.Shahoo-salehi.ir

www.naghal.com

www.naghal.ir