خبرنامه پيامكىشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!

تصاویر تصادفی

عضویت در خبرنامه

بازدید کننده گرامی برای اطلاع از برنامه های نقالی شاهو صالحی از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

جستجو در سایت

اخبار جدید


به سايت رسمى شاهو صالحى نقال داستانهاى ملى و حماسى ايران خوش آمديد.شاهو صالحى شاگرد زنده ياد مرشد ولى اله ترابى است و در زمينه نقالى مكتب تهران،نقالى مكتب كوردستان،نقالى مكتب بختيارى و نقالى مكتب خراسانى فعاليت مى كند.

آن چنان به ایران علاقه مندم که حتی تمام بهشت را با یک وجب از خاک ایران عوض نمی کنم.
جهت اطلاع از برنامه های نقالی شاهو از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.لازم به ذكر است كه فقط اجراهايى كه در محافل خصوصى ، ادارات و سازمانها انجام ميشود ، از طريق پيامك اطلاع رسانى نمى شود .
نقالی در جشنواره گردشگری تهران

همزمان با روز جهانی جهانگردی، جشنواره گردشگری در کاخ گلستان از 5 تا 12 مهرماه با اجرای برنامه های فرهنگی شاهنامه خوانی و نقالی برگزار می شود.

به گزارش سرویس ادبیات برنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، محمدابراهیم لاریجانی گفت: این جشنواره به مناسبت هفته گردشگری و همزمان با برپایی نمایشگاه فرهنگی استان تهران برگزار می شود و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، نمایش کتاب های جاذبه های تاریخی، گردشگری، باستان شناسی، هنر و کتاب نقشه از جمله برنامه های این جشنواره به شمار می آید.


به گفته مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، اجرای جنگ شادی و موسیقی سنتی، مسابقات تهران شناسی، اجرای برنامه های فرهنگی شاهنامه خوانی و نقالی از دیگر برنامه های این جشنواره خواهد بود.

لاریجانی بیان کرد: سازمان جهانی جهانگردی از سال 1980 میلادی روز 27 سپتامبر را به عنوان روز جهانی جهانگردی نامگذاری کرده و از آن سال تاکنون هر ساله در این روز برنامه های متنوعی در کشورهای مختلف جهان از صنعت گردشگری و نقش آن در زندگی انسان های دنیای مدرن برگزار می شود، هدف اصلی این مهم ایجاد یک آگاهی جمعی و بین المللی نسبت به اهمیت فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی گردشگری است.منبع : خبر گزاری برنا

 

ارتباط با شاهو صالحي


لطفا جهت اجرای نقالی با شماره

09213904038

تماس بگيريد

ويا به شماره پيام كوتاه ،پيامك بزنيد

********************

شماره پیام کوتاه

30004855005500

 

*****************

شماره همراه شاهو صالحی

989121953642+

*****************

شماره فكس

02189775305

***********************

morshed.shshoo@gmail.com

morshed.shahoo@yahoo.com

************************

آدرس هاى سايت

www.Shahoo-salehi.com

www.Shahoo-salehi.ir

www.naghal.com

www.naghal.ir