خبرنامه پيامكىشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!

تصاویر تصادفی

عضویت در خبرنامه

بازدید کننده گرامی برای اطلاع از برنامه های نقالی شاهو صالحی از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

جستجو در سایت

اخبار جدید


به سايت رسمى شاهو صالحى نقال داستانهاى ملى و حماسى ايران خوش آمديد.شاهو صالحى شاگرد زنده ياد مرشد ولى اله ترابى است و در زمينه نقالى مكتب تهران،نقالى مكتب كوردستان،نقالى مكتب بختيارى و نقالى مكتب خراسانى فعاليت مى كند.

آن چنان به ایران علاقه مندم که حتی تمام بهشت را با یک وجب از خاک ایران عوض نمی کنم.
جهت اطلاع از برنامه های نقالی شاهو از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.لازم به ذكر است كه فقط اجراهايى كه در محافل خصوصى ، ادارات و سازمانها انجام ميشود ، از طريق پيامك اطلاع رسانى نمى شود .
نسخه ويديويي نقالى شاهنامه فردوسی  مرشد ولي اله ترابي

نسخه ويديويي نقالى شاهنامه فردوسی  مرشد ولي اله ترابي در بازار موجود است .

همزمان با ثبت ملی نقالی در فهرست میراث معنوی کشور،  نسخه ويديويي نقالى شاهنامه فردوسی با هنرمندی استاد مرشد ولی ا... ترابی با عنوان "نقالي ايراني" به بازار آمد.

امير عباس تقي پور مدير عامل شركت فرهنگ فيلم تهران در اين باره گفت: جديدترين توليد مجموعه فرهنگ فيلم تهران به سفارش انتشارات علمي و فرهنگي با موضوع "نقالي ايراني" به عنوان مجموعه اي فاخر از نقل هاي حماسي نقال پرآوازه ايراني، استاد مرشد ولي ا... ترابي عرضه مي شود.

وی با اشاره به اینکه مرشد ولی ا... ترابی، طومارنويس و نقال پرآوازه پنج دهه اخير هنرهای نمايشی ايران، از بازماندگان نسل نقالان، به نقالي اشعار شاهنامه فردوسي می پردازد تصریح کرد: مرشد ترابي يكي از افرادي است كه به صحيح ترين شكل ممكن واژگان را تلفظ و ادا مي كند و همين نكته باعث مي شود كه ضبط و ثبت شاهنامه با اجراي او تبديل به اثري ماندگار شود.

تقی پور هدف از تولید این آثار را یادآوری تاریخ کهن ایرانیان و اشعار حماسی و تأثیرگذار بر اخلاق، حكمت، فرهنگ و تمدن ایرانی، اسلامی دانست و افزود: شاهنامه، حدود شصت هزار بیت دارد و دارای سه دوره اساطیری، پهلوانی، تاریخی است که انتقال نسل به نسل ابعاد آن یک وظیفه تاریخی محسوب می شود.

مدير عامل شركت فرهنگ فيلم تهران ادامه داد: اين مجموعه حدود 300 دقيقه مي باشد كه در استوديو فرهنگ فيلم و با فرمت دی وی ضبط و با قابليت پخش از صدا و سيما انجام شده است.

 

 

ارتباط با شاهو صالحي


لطفا جهت اجرای نقالی با شماره

09213904038

تماس بگيريد

ويا به شماره پيام كوتاه ،پيامك بزنيد

********************

شماره پیام کوتاه

30004855005500

 

*****************

شماره همراه شاهو صالحی

989121953642+

*****************

شماره فكس

02189775305

***********************

morshed.shshoo@gmail.com

morshed.shahoo@yahoo.com

************************

آدرس هاى سايت

www.Shahoo-salehi.com

www.Shahoo-salehi.ir

www.naghal.com

www.naghal.ir