خبرنامه پيامكىشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!

تصاویر تصادفی

عضویت در خبرنامه

بازدید کننده گرامی برای اطلاع از برنامه های نقالی شاهو صالحی از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

جستجو در سایت

اخبار جدید


به سايت رسمى شاهو صالحى نقال داستانهاى ملى و حماسى ايران خوش آمديد.شاهو صالحى شاگرد زنده ياد مرشد ولى اله ترابى است و در زمينه نقالى مكتب تهران،نقالى مكتب كوردستان،نقالى مكتب بختيارى و نقالى مكتب خراسانى فعاليت مى كند.

آن چنان به ایران علاقه مندم که حتی تمام بهشت را با یک وجب از خاک ایران عوض نمی کنم.
جهت اطلاع از برنامه های نقالی شاهو از طریق پیامک لطفا شماره خود را در قسمت خبرنامه پیامکی ثبت نموده ویادر خبر نامه سایت عضو شوید.لازم به ذكر است كه فقط اجراهايى كه در محافل خصوصى ، ادارات و سازمانها انجام ميشود ، از طريق پيامك اطلاع رسانى نمى شود .
فراخوان برگزاری کارگاه‌ آموزش نقالی

فراخوان برگزاری کارگاه‌ آموزش نقالی اعلام شد

 

 


به گزارش سرویس فرهنگی خبرگزاری پانا ، دومین دوره کارگاهی آموزش نقالی توسط کانون نمایش‌های آیینی و سنتی و با توجه به اهداف مندرج در آئین‌نامه کانون در راستای حفظ، احیاء و گسترش هنر نقالی و آموزش این هنر سنتی با توجه به روش سینه به سینه و استاد و شاگردی و همچنین پ‍‍ژوهش‌های آکادمیک انجام شده در این زمینه در 30 جلسه و با بهره‌گیری از تجربیات مرشد ولی اله ترابی برگزار می شود.


علاقمندان می‌توانند از تاریخ 27 آذر ماه تا 17 دی ماه سال جاری در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 13 تا 17 با مراجعه به دفتر کانون واقع در تهران، خیابان ویلا، کوچه ارشد، پلاک 10، طبقه اول  نسبت به نام‌نویسی اقدام نمایند.


زمان برگزاری آزمون ورودی روز 17 دی ماه  1390 می‌باشد و شروع کارگاه‌ از تاریخ 24 دی ماه است.

شهریه ثبت نام در آزمون ورودی 50000 ریال و شهریه شرکت در کارگاه مبلغ 600000 ریال می‌باشد که شهریه‌های فوق به شماره حسابی که توسط مسئول ثبت‌نام اعلام خواهد شد واریز می‌شود.


مدارک لازم جهت نام‌نویسی شامل یک قطعه عکس‌ 4×3، تصویر صفحه اول شناسنامه، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تکمیل فرم ثبت‌نام، ارائه فیش پرداختی شهریه آزمون و ارائه فیش پرداختی شهریه کارگاه است.

منبع : خبرگزاری پانا

 

 

 

ارتباط با شاهو صالحي


لطفا جهت اجرای نقالی با شماره

09213904038

تماس بگيريد

ويا به شماره پيام كوتاه ،پيامك بزنيد

********************

شماره پیام کوتاه

30004855005500

 

*****************

شماره همراه شاهو صالحی

989121953642+

*****************

شماره فكس

02189775305

***********************

morshed.shshoo@gmail.com

morshed.shahoo@yahoo.com

************************

آدرس هاى سايت

www.Shahoo-salehi.com

www.Shahoo-salehi.ir

www.naghal.com

www.naghal.ir